Main Page About Us Products Recipes Showroom contact
 
<<  Firma Profili  >>
.

1987 yılında kurulduğumuzdan bu yana teknolojiyi, yeniliği, istikrarlı ve sağlıklı büyümeyi kendisine hedef belirleyen NEVTAT; gıda üreticisi olarak üretimde hijyen ve kaliteden kesinlikle ödün vermeden Türk Halkının damak tadına uygun, aranılan ve beğenilen ürünler sunmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Küçük bir atölyede başlayan üretim hayatımızı Konya'da ki 1500 metrekarelik modern tesisimizde sürdürmekteyiz.

Fabrikamızda;

Günlük 3000 adet ekmek kadayıfı, 10000 adet cevizli ve fındıklı sarma kadayıf, 3000 adet sade sarma kadayıf, 1000 adet baklavalık yufka sargılı kadayıf, 3000 adet fındıklı şekerpare tatlısı, 3000 adet Kemalpaşa tatlısı, 3000 adet peynir tatlısı, 500 kg dökme tel kadayıf üretim kapasitesi ile çalışmaktayız.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Üretim yaparken günün teknolojisini takip ederek ve hijyen kurallarını harfiyen uygulayarak müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunmak kısaca bizim vizyonumuzu oluşturmaktadır...

Misyonumuz;

Üretim kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi gün geçtikçe arttırarak kaliteli ve bol çeşitli ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktır...

 
ALPO Gıda Tarım San. ve Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanlığı